تاریخچه

 
مجموعه صنعتی جهانیار فعالیت خود را در سال 1353 در قالب تولید قطعات ریخته‌گری به روش سنتی آغاز نمود و به عنوان اولین سازنده کفشور زاماک وارد عرصه تولید کشور شد. پس از مدتی این مجموعه در راستای گسترش فعالیت خود، تولید سیفون‌های زاماک را نیز به کارنامه‌ی فعالیت‌های خویش اضافه نمود. با رشد صنعتی کشور، استفاده از مواد پلیمری در صنعت ساختمان و تغییر در ساختارهای بازار تقاضا باعث جایگزینی مواد مرغوب پلیمری با مواد فلزی مورد استفاده در دو دهه گذشته شد و تولید سیفون و کفشور‌های پلیمری جایگزین محصولات فلزی شد.
از دیگر اقدامات مجموعه جهانیار در راستای توسعه بازار خود تولید دسته‌ی اهرمی شیرآلات و همچنین زیرآب اتوماتیک، کفشور های استیل و انواع سردوش با طراحی منحصر به فرد و کیفیت برتر به مشتریان خود می‌باشد.
اکنون پس از نیم قرن فعالیت این مجموعه و بهره گیری از تجارب گذشته و دانش روز، مواد اولیه مرغوب، طراحان خوش ذوق، مهندسین صاحب نام و مدیریت هوشمند توانسته تنوع محصول و ارتقاء کیفیت را خط مشی خود قرار دهد و در زمره با کیفیت ترین تولیدکنندگان داخلی قرار گیرد و با جلب رضایت مشتریان داخل و خارج کشور، هم رده‌ی تولیدکنندگان خوش نام صنعت کشور شناخته شود.